volejte
800 777 200
Místní specialista na okna místní specialista na okna
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Vyrobeno v ČR vyrobeno v ČR
 

O společnosti OTHERM Klatovy


 

 

 

OTHERM KLATOVY s.r.o. 

OTHERM KLATOVY s.r.o. působí na našem trhu již od začátku roku 1995, kdy byl
založen jako obchodně-montážní firma REDNEX s.r.o.. V  roce 2020 jsme oslavili
 25 let úspěšné činnosti na trhu s otvorovými výplněmi.

Co děláme? Dodáváme a montujeme kvalitní česká okna a dveře. Plastová, dřevěná, dřevohliníková i hliníková. Dále veškeré příslušenství k oknům  jako jsou parapety, žaluzie, rolety i markýzy. Abychom  byli kompletní, co se týká uzavření Vašeho domu, dodáme i garážová vrata.

Kdo se o Vás postará? Náš tým tvoří jednatel společnosti ing. Karel Rubáš, technický referent Bc.Michal Rubáš a dvě milé a vstřícné asistentky. Ta nejlepší okna, která jste si vybrali, Vám přijede namontovat  montážní parta silných a zkušených chlapů - našich dlouholetých kmenových zaměstnanců.

Jací jsme?  Za víc než čtvrtstoletí poctivé práce jsme široko daleko nejzkušenější. Naší prioritou je kvalita dodávaných oken, dveří i příslušenství a prováděných prací. Všichni se pravidelně vzděláváme v oblasti nových výrobních postupů oken, dveří i garážových vrat, bezpečnosti
a ochrany zdraví při práci. Každý rok navštěvujeme výrobní haly, sledujeme nové technologie a inovace na vlastní oči. (únor 2020 Zašová- závod na výrobu dřevěných oken )

Co jsme získali? Udělení certifikátu ISO 9001:2000 v roce 2007. To  umožňuje naší firmě také provádění  velkých státních zakázek. Tento certifikát opravdu nemůže získat každý! Jsme také držitelem certifikátu Zaručeně česká okna a mnoha dalších.
Cena FAIR PLAY  nám od managenentu Otherm s.r.o.byla udělena 13.2. 2020. Tohoto ocenění si velmi vážíme a víme, že letíme správným směrem!

Jako bonus nabízíme  kromě perfektní  montáže oken, vchodových dveří, vrat 
a příslušenství
 také montáž interiérových dveří  ve zvyhodněném cenovém balíčku.

Kde nás najdete?   Od roku 2004 v nádherné prostorné vzorkovně dodávaných výrobků, kterou jsme pro Vás postavili z vlastních zdrojů a jsme na ni  právem hrdí. 

Přijďte se přesvědčit, těším se na Vás!

Ing. Karel Rubáš   
jednatel společnosti 

 

 

GALERIE

 • GALERIE Naši nádhernou vzorkovou prodejnu o rozloze více než 200m2 najdete na hlavním tahu z města na Plzeň
 • GALERIE Prohlédnou si můžete vzorky posuvných dveří i HS portálů
 • GALERIE Vyzkoušíte si vchodové dveře PVC, dřevěné i ALU
 • GALERIE Na vlastní oči posoudíte kvalitu i barvu Vámi zvoleného povrchu
 • GALERIE Vyberete si vhodnou stínící techniku pro Vaše okna z velkého množství možností i dekorů
 • GALERIE Na cenu FAIR PLAY jsme velmi hrdí. Rezonuje s naší firemní politikou.
 • GALERIE Směr našeho podnikání je správný...
 • GALERIE Každý rok sledujeme přímo u našich dodavatelů novinky ve výrobě - můžeme vidět nové technologie zpracování na vlastní oči a sledovat jejich vývoj. Ve všech novinkách jsme pečlivě proškoleni tak, abychom Vám mohli fundovaně odpovídat na Vaše dotazy.
 • GALERIE Vidět moderní technologie zpracování naživo je vždycky velký zážitek. Naše produkty jsou skutečně výsledkem dokonalých roboticky řízených procesů, na které dohlíží fundovaní pracovníci.
 • GALERIE Postarat se o Vaše poptávky jsme zvládli i v době vyhlášení nouzového stavu a přísných epidemiologických opatřeních, často to fakt nebylo jednoduché....
 • GALERIE Ve velké konkurenci pražských firem a firem z krajských měst jsme se umístili na 6. místě v TOP 10 nejlepších prodejců oken a dveří OTHERM!
 • GALERIE Mezi těmi nejlepšími - naši přátelé a kolegové z oboru.
 • GALERIE Na setkání s ostatními partnery OTHERM vždy čerpáme mnoho dobrých nápadů a podnětů pro zlepšení naší práce. I nastupující mladá generace může sledovat, jak důležitě jsou přátelské a poctivé vztahy.
 • GALERIE Námi realizovaný rodinný dům právem získal prestižní ocenění Referenční stavba roku. roku!
 • GALERIE i přes četná omezení díky corona krizi jsme dokázali rekordně navýšit obchodní obrat a stali se tak Skokanem roku 2020.
 • GALERIE Na Setkání partnerů Otherm v únoru 2023 jsme opět uhájili pozici mezi nejúspěšnějšími prodejci z ČR. V obrovské konkurenci nepoměrně větších regionů jsme si vedli opravdu velmi dobře.
 • GALERIE Umístění na 7.místě z TOP 10 nejlepších prodejců OTHERM je výsledkem obrovského kusu mravenčí práce u počítace i těžké práce našich montérů. Bez perfektní koordinace by se na své místo nedostalo ani jedno okno....
 • GALERIE Na ocenění Referenční stavba roku 2022 jsme právem hrdi. Realizace této stavby byla extrémně náročná od náročného zaměření přes složitou výrobu až k samotné montáži.