volejte
800 777 200
Místní specialista na okna místní specialista na okna
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Vyrobeno v ČR vyrobeno v ČR
 

O společnosti OTHERM Klatovy


 

 

 

OTHERM KLATOVY s.r.o. 

OTHERM KLATOVY s.r.o. působí na našem trhu již od začátku roku 1995, kdy byl
založen jako obchodně-montážní firma REDNEX s.r.o.. V  roce 2020 jsme oslavili
 25 let úspěšné činnosti na trhu s otvorovými výplněmi.

Co děláme? Dodáváme a montujeme kvalitní česká okna a dveře. Plastová, dřevěná, dřevohliníková i hliníková. Dále veškeré příslušenství k oknům  jako jsou parapety, žaluzie, rolety i markýzy. Abychom  byli kompletní, co se týká uzavření Vašeho domu, dodáme i garážová vrata.

Kdo se o Vás postará? Náš tým tvoří jednatel společnosti ing. Karel Rubáš, technický referent Bc.Michal Rubáš a dvě milé a vstřícné asistentky. Ta nejlepší okna, která jste si vybrali, Vám přijede namontovat  montážní parta silných a zkušených chlapů - našich dlouholetých kmenových zaměstnanců.

Jací jsme?  Za víc než čtvrtstoletí poctivé práce jsme široko daleko nejzkušenější. Naší prioritou je kvalita dodávaných oken, dveří i příslušenství a prováděných prací. Všichni se pravidelně vzděláváme v oblasti nových výrobních postupů oken, dveří i garážových vrat, bezpečnosti
a ochrany zdraví při práci. Každý rok navštěvujeme výrobní haly, sledujeme nové technologie a inovace na vlastní oči. (únor 2020 Zašová- závod na výrobu dřevěných oken )

Co jsme získali? Udělení certifikátu ISO 9001:2000 v roce 2007. To  umožňuje naší firmě také provádění  velkých státních zakázek. Tento certifikát opravdu nemůže získat každý! Jsme také držitelem certifikátu Zaručeně česká okna a mnoha dalších.
Cena FAIR PLAY  nám od managenentu Otherm s.r.o.byla udělena 13.2. 2020. Tohoto ocenění si velmi vážíme a víme, že letíme správným směrem!

Jako bonus nabízíme  kromě perfektní  montáže oken, vchodových dveří, vrat 
a příslušenství
 také montáž interiérových dveří  ve zvyhodněném cenovém balíčku.

Kde nás najdete?   Od roku 2004 v nádherné prostorné vzorkovně dodávaných výrobků, kterou jsme pro Vás postavili z vlastních zdrojů a jsme na ni  právem hrdí. 

Přijďte se přesvědčit, těším se na Vás!

Ing. Karel Rubáš   
jednatel společnosti