https://www.high-endrolex.com/15 Interiérové dveře | Otherm Klatovy https://www.high-endrolex.com/15 https://www.high-endrolex.com/15
https://www.high-endrolex.com/15Otherm - Klatovy- Klatovy
volejte
800 777 200
Místní specialista na okna místní specialista na okna
Přívětivé ceny přívětivé ceny
Záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
Vyrobeno v ČR vyrobeno v ČR
 
 

Interiérové dveře


Dveře bývají často přehlíženy. Zbytečně, neoprávněně.
Je potřeba jim věnovat pozornost, protože hrají důležitou roli.
V bytě, v domě, v životě...

Respektujeme principy udržitelnosti a proto spolupracujeme s výrobci v našem regionu.
Interiérové dveře SOLODOOR se vyrábějí nedaleko od nás - v Sušici. Zde vznikají pečlivým
zpracováním  z kvalitních surovin rukama sklenářů a truhlářů, kteří spoléhají na moderní německé a italské stroje.

SOLODOOR je držitelem celé řady certifikátů v oblasti bezpečnosti, původu i ekologie.

NAVŠTIVTE NAŠI VZORKOVOU PRODEJNU a prohlédněte si dveře na vlastní oči.
Můžete vybírat z celé řady kolekcí, povrchů, typů, barevného provedení či dveřních doplňků.

Dveře můžete také vybírat prostřednictvím SOLODOOR KONFIGURÁTORu (naleznete na www.solodoor.cz) v teple svého domova. Vyberte si typ dveří, jejich povrch i barvu popř.sklěnění výpně a navolte si barvu stěn ve vašem interiéru. Získáte tak dokonalou
představu o tom, jak budou nové dveře vašemu domovu slušet. Je to zábava!
Nedílnou součástí konfigurátoru je  ceník dveří i zárubní. Ihned tak vidíte celkovou sumu.

Vámi vybrané dveře dodáme a osadí je naši montéři, kteří jsou pravidelně proškolováni.
( Naposledy 23.10.2019). Certifikovanou montáží získáte prodlouženou záruku 5 let.
 

 

 

 

KOLEKCE SOLO PREMIUM

VERTIGO

dveře disponují robustní rámovou konstrukcí, díky které jsou dveře pevné a stabilní, Jsou to nejvariabilněšjší interiérové dveře. Dostupné jsou v  mnoha modelech kombinujících skladbu kazet a prosklení. DOPORUČUJEME dveře konfigurovat s oblou hranou, která je u této modelové řady velmi efektní.

POLAR

sněhobílý povrch a čistý design dělají z těchto dveří univerzální interiérový prvek, který lze kombinovat s jakýmkoliv odstínem výmalby, podlahy či koberce. DOPORUČUJEME dveře Polar jako luxusní designový doplněk vašeho domu či bytu. Jemné linie drážek podtrhávají minimalistický vzhled a dodávají eleganci.

SONET

dveře jsou díky dokonalé harmonii skla a dřeva noblesní a nepřehlédnutelné. Součástí konstrukce je bezpečnostní sklo - díky tomu získáváte záruku odolnosti a bezpečí i ve velmi frekventovaných prostorách.

ELEGANCE            

mix zvolených materiálů - přírodních dekorů dřeva v kombinaci s kovem a sklem
dodává těmto dveřím nádech luxusu. Díky vsazeným lištám a rámečkům s kovovým efektem se stanou zajímavým designovým prvkem moderního interiéru.

LINIE

dveře reprezentují netradiční spojení vybraných dekorů oblíbených povrchů v kombinaci s dřevěnými proužky. Díky této kombinaci nepostrádají nápad a vkus a hodí se do všech typů interiérů.

SIMA

moderní dveře, které vás okamžitě zaujmou jedinečným řemeslným detailem - zapuštěnými rámečky u prosklení. Dveře tak nejen dobře vypadají, ale také se dobře udržují.

 

 

 

KOLEKCE STANDARD

VIVA

modelová řada je letošní novinkou - zahrnuje dveře prosklenné i plné , s čistými liniemi, které lze navzájem skvěle nakombinovat . Dveře tak můžete mít v každé místnosti trochu jiné a přesto bude výsledný efekt perfektní.

CRISTAL

dveře jsou celoskleněné, proto perfektně propouští světlo. Jejich použití je vhodné zejména tam, kde potřebujeme opticky spojit rozdělené  prostory nebo mít maximum světla. Jsou vyrobeny z bezpečnostního 8mm skla, čímž je zajištěna bezpečnost. Lze objednat v celé plejádě motivů nebo v čistém designu.

GABRETA      

patří mezi naše bestselery díky jednoduchému a nadčasovému designu. Elegantní je spojení plochy dveřního křídla a osobitého tvaru prosklení v  rovném či zaobleném pruhu.

SONG

jsou synonymem pro moderní a kvalitní interiérové dveře. Na výběr řada dveří plných i s prosklením důzného druhu a velikosti, což jistě oceníte při dotváření vašeho intriéru.

STYL

je mezi zákazníky oblíbená řada pro svoji hravou kombinaci prosklených a kazetových rámečků. Dveře s úspěchem využijete v prostorách, kde chcete místnosti spojit v jeden celek při zachování soukromí.

KLASIK

je nejoblíbenější řadou dveří, které Solodoor vyrábí. Jedná se o dveře s nadčasovým a klasickým vzhledem.

 

 

 

SPECIÁLNÍ DVEŘE

 

POŽÁRNĚ ODOLNÉ DVEŘE 

jsou základní speciální dveře pro zajištění vaší bezpečnosti. Instalují se tam, kde zákon vyžaduje rozdělení požárních úseků. Lze je využít také jako základní variantu vchodových dveří do bytu.
 

POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE TŘÍDY 2

jsou speciální certifikované dveře, které splňují normu bezpečnostní třídy 2. Obstojí tedy před vloupáním za použití základního nářadí i fyzického násilí.

 

POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE TŘÍDY 3         splňují normu bezpečnostní třídy 3 (RC3). Disponují mj.vícebodovým bezpečnostním zámkem a speciálními integrovanými  trny proti vysazení.SPECIÁLNÍ ÚPRAVA

KLIMA I.
Základní provedení je vhodné např.do ložnice, kde udržujeme teplotu o pár stupňů
nižší, než jinde v bytě či domě.
Rozdíl teplot do 5°C
Rozdíl relativní vlhkosti do 20%

KLIMA II.
jsou dveře, jejichž umístění je ideální třeba ze vstupní chodby či verandy, kde je teplotní rozdíl vyšší.
Rozdíl teplot do 10°C
Rozdíl relativní vhkosti do 35%

KLIMA III.
doporučujeme do zátěžových prostor nebo pro oddělení např. garáže a chodby.
Rozdíl teplot do 20°C
Rozdíl relativní vhkosti do 50%

PROTIHLUKOVÉ
jsou správnou volbou tam, kde kladete důraz na soukromí a klid. Užitečné jsou v místnostech, kde se předpokládá větší hluk.
Útlum 27 - 38 decibelů.

KOUŘOTĚSNÉ
splňují náročnou certifikaci na průnik studeným i teplým kouřem. Zabraňují průniku kouřových zplodin v takovém množství, které je nebezpečné lidskému zdraví. Kouřotěsné dveře jsou vždy požárně odolné.

SVĚTLÍKY
mohou opticky zvětšit prostor bytu či domu a zároveň propouští do interiéru více světla.
 V současné době se světlíky stávají moderním prvkem, díky kterému je možné efektivně pracovat se světlem.

Nabízíme 2 druhy světlíků
- boční světlíky
- nadsvětlíky


 

 

POSUVNÉ DVEŘE

POSUVNÝ SYSTÉM PATRIOT      NOVINKA
je elegantním a moderním prvkem pro bytový i komerční interiér, podtrhuje krásu každého prostoru. Pohyb dveřního křídla je plynulý díky integrovanému zpomalovacímu a tlumícímu systému. Instalace je velmi jednoduchá, obejde se bez bourání nebo sekání do zdi.

POSUVNÉ DVEŘE DO GARNÝŽE
jsou moderním prvkem vašeho interiéru. Otevírání posuvných dveří nevyžaduje žádné místo navíc, proto jsou posuvné dveře prostorově nejúspornější. Posouvají se na pojezdové liště, která je součástí garnýže upevněné na zdi. Posuvné dveře jsou bezbariérové, nevyžadují instalaci prahu.

POSUVNÉ  DVEŘE DO STAVEBNÍHO POUZDRA
jsou velice oblíbenou variantou dveřních křídel. Spolu s obložkovou zárubní jsou moderním a praktickým prvkem každého interíéru. Posouvají  se po pojezdové liště, která je součástí stavebního pouzdra ve zděné zdi nebo sádrokartonové příčce.